OKST KATOWICE
UL. MONIUSZKI 7, 40-005 KATOWICE


Nasz Ośrodek, znajduje się w samym Centrum Katowic, w odległości niespełna 850m od Głównego Dworca PKP oraz około 600 m od Dworca autobusowego PKS. Siedziba Ośrodka mieści się na III piętrze.

DOJŚCIE PIESZO Z DWORCA PKP od strony Placu Szewczyka – ok. 850 m (ok. 11 minut)

Opuszczając Dworzec przednim wejściem (przechodzimy przez Galerię Katowice), następnie skręcamy w prawo w ulice Młyńską, idą cały czas przechodzimy przez Rynek i skręcamy w lewo w ulicę Rynek, idąc prosto dochodzimy do skrzyżowania z ulicą Moniuszki. Skręcamy w prawo i po przejściu 150 m jestemśmy pod budynkiem Moniuszki 7.

DOJŚCIE PIESZO Z DWORCA PKS z Placu Księdza Piotra Skargi – ok. 600 m (ok. 7 minut)

Zmierzamy wzdłuż centrum handlowego, idąc cały cza sprosto dochodzimy do skrzyżowania z Aleją Korfantego, nadal idziemy prosto i jestesmy już na ulicy Moniuszki, po przejściu 150 m jestemśmy pod budynkiem Moniuszki 7.

DOJAZD OD STRONY CHORZOWA

Zmierzając do Ośrodka od ulicy Katowickiej w Chorzowie, kontynuujemy podróż cały czas tą drogą (która w Katowicach zamienia się w ulicę Chorzowską) aż do ronda pod Spodkiem, na którym jedziemy nadal prosto na aleję Roździeńskiego. Dojeżdżamy do pierwszego skrzyżowania i na nich skręcamy w prawo w ulicę Uniwersytecką, Jadąc prosto przejeżdżamy przez rondo i dojeżdżamy do skrzyżowania, na którym skręcamy w lewo. Znajdujemy się na ulicy Moniuszki, biurowiec znajduje się po lewej stronie.