Biuro we Wrocławiu
ul. Marszałka J. Piłsudskiego 43, 50 – 032 Wrocław


Nasz Ośrodek znajduje się w samym centrum Wrocławia w odległości niespełna 750m od odnowionego Dworca Głównego PKP. Siedziba Ośrodka mieści się na III piętrze.

DOJŚCIE PIESZO OD DWORCA PKP od strony ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego (główne wejście) – ok. 750m (ok. 10 minut)
Opuszczając Dworzec głównym wejściem, należy skręcić w lewo podążając ciągle ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Po prawej stronie miniecie Państwo budynek NOTu, a następnie po lewej - Teatr Muzyczny CAPITOL. Należy minąć skrzyżowanie ulic Piłsudskiego ze Świdnicką, kierując się w stronę budynku Urzędu Miejskiego Wrocławie przy ul. G. Zapolskiej. Po przejściu przez ul. G. Zapolskiej po lewej stronie znajduje się kamienica z siedzibą naszego Ośrodka. Między restauracją z Sushi a sklepem Żabka znajduje się wnęka z bramą. Proszę wejść lewą bramą. Ośrodek znajduje się na III piętrze.

DOJŚCIE PIESZO OD DWORCA PKS - ok. 1 km (ok. 10-15 minut)
Po wyjściu z Dworca PKS proszę skierować się w stronę Dworca Głównego PKP. Należy przejść przez Dworzec PKP i wyjść głównymi drzwiami na ul. Piłsudskiego. Następnie należy skręcić w lewo podążając ciągle ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Po prawej stronie miniecie Państwo budynek NOTu, a następnie po lewej - Teatr Muzyczny CAPITOL. Należy minąć skrzyżowanie ulic Piłsudskiego ze Świdnicką, kierując się w stronę budynku Urzędu Miejskiego Wrocławie przy ul. G. Zapolskiej. Po przejściu przez ul. G. Zapolskiej po lewej stronie znajduje się kamienica z siedzibą naszego Ośrodka. Między restauracją z Sushi a sklepem Żabka znajduje się wnęka z bramą. Proszę wejść lewą bramą. Ośrodek znajduje się na III piętrze.

DOJŚCIE PIESZO OD RYNKU – ok. 1300m (ok. 16 minut)
Opuszczając Rynek kierujemy się w stronę przejścia świdnickiego i następnie idziemy cały czas w linii prostej wzdłuż ulicy Świdnickiej po drodze mijamy Operę Wrocławską oraz galerię handlową Renomę. Po dojściu do skrzyżowania ulic Świdnickiej i Marszałka Józefa Piłsudskiego należy przejść przez pasy i następnie kierować się w prawą stronę, kierując się w stronę budynku Urzędu Miejskiego Wrocławie przy ul. G. Zapolskiej. Po przejściu przez ul. G. Zapolskiej po lewej stronie znajduje się kamienica z siedzibą naszego Ośrodka. Między restauracją z Sushi a sklepem Żabka znajduje się wnęka z bramą. Proszę wejść lewą bramą. Ośrodek znajduje się na III piętrze.

DOJAZD DROGĄ KRAJOWĄ 98 OD STRONY DŁUGOŁĘKI
Chcąc dojechać do Ośrodka drogą krajową 98 należy kierować się w Aleję Jana III Sobieskiego następnie cały czas główną ulicą dojeżdżając do Centrum Handlowego Korona należy skręcić w prawo w Aleję Aleksandra Brücknera. Na skrzyżowaniu należy jechać cały czas prosto główną drogą dojeżdżamy do mostu Szczytnickiego i następnie dalej cały czas prosto przez Plac Grunwaldzki. Przejeżdżamy prosto przez Ronda Regana, zmierzając w kierunku mostu Grunwaldzkiego jadąc cały czas główną ulicą. Po przejechaniu mostu Grunwaldzkiego w dalszym ciągu jedziemy prosto wjeżdżając w ulicę Traugutta, po czym na wysokości fosy miejskiej skręcamy w lewo w Podwale. Kontynuując wzdłuż fosy miejskiej po chwili dojedziemy do galerii Renoma, na jej wysokości należy skręcić w lewo w ul. Świdnicką. Jadąc prosto Świdnicką proponujemy dojechać prosto do Galerii Handlowej Arkady, gdzie najkorzystniej można zaparkować samochód. Z GH Arkady należy wyjść na ul. Powstańców Śląskich i kierować się w prawo. Dojdziecie Państwo do skrzyżowania z ul. Piłsudskiego (na wysokości Teatru Muzycznego Capitol). Proszę skręcić w lewo i następnie kierować się w prawą stronę, kierując się w stronę budynku Urzędu Miejskiego Wrocławie przy ul. G. Zapolskiej. Po przejściu przez ul. G. Zapolskiej po lewej stronie znajduje się kamienica z siedzibą naszego Ośrodka. Między restauracją z Sushi a sklepem Żabka znajduje się wnęka z bramą. Proszę wejść lewą bramą. Ośrodek znajduje się na III piętrze.

DOJAZD AUTOSTRADĄ A4 OD STRONY KATOWIC
Chcąc dojechać do Ośrodka autostradą należy zjechać z autostrady na Bielanach Wrocławskichw Aleję Karkonoską, którą podążamy aż do końca następnie jedziemy ulicą Powstańców Śląskich. Na rondzie Placu Powstańców Śląskich zjeżdżamy na 3 zjeździe kierując się w stronę SkyTowera. Dojedziecie Państwo do Galerii Handlowej Arkady, gdzie najkorzystniej można zaparkować samochód. Z GH Arkady należy wyjść na ul. Powstańców Śląskich i kierować się w prawo. Dojdziecie Państwo do skrzyżowania z ul. Piłsudskiego (na wysokości Teatru Muzycznego Capitol). Proszę skręcić w lewo i następnie kierować się w prawą stronę, kierując się w stronę budynku Urzędu Miejskiego Wrocławie przy ul. G. Zapolskiej. Po przejściu przez ul. G. Zapolskiej po lewej stronie znajduje się kamienica z siedzibą naszego Ośrodka. Między restauracją z Sushi a sklepem Żabka znajduje się wnęka z bramą. Proszę wejść lewą bramą. Ośrodek znajduje się na III piętrze.