Zaplanuj swoje letnie wakacje z pożytkiem dla umysłu! Już teraz rozpoczynamy naszą wakacyjną promocję na szkolenia online. Niezależnie od tego, czy chcesz zdobyć nowe umiejętności, poszerzyć swoją wiedzę czy podnieść swoją wartość zawodową, teraz jest idealny moment!

Jeśli zarejestrujesz się na dowolne szkolenie online z naszej szerokiej gamy tematycznej, zgłaszając się 30 dni przed terminem szkolenia za pośrednictwem strony internetowej wpisując hasło rabatowe "Wakacje z FRDL", otrzymasz aż 50 zł zniżki! To znaczy, że nie tylko zyskasz dostęp do wysokiej jakości materiałów edukacyjnych i ekspertów w danej dziedzinie, ale także zaoszczędzisz pieniądze.

Nasi doświadczeni trenerzy zapewnią Ci profesjonalne doświadczenie szkoleniowe w wielu obszarach tematycznych - od szkoleń prawnych i finansowych po umiejętności informatyczne i komunikacji. Niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem urzędu, jednostki organizacyjnej czy po prostu osobą z pasją do uczenia się, nasza propozycja jest dla Ciebie.

Dlaczego warto zarejestrować się już teraz? Po pierwsze, nasze szkolenia online cieszą się dużym zainteresowaniem, a miejsca są ograniczone. Rejestrując się wcześniej, masz pewność, że zapewnisz sobie miejsce na preferowanym szkoleniu. Po drugie, oszczędność 50 zł na każdym szkoleniu to doskonały sposób na optymalizację Twojego budżetu szkoleniowego.

Nie czekaj! Skorzystaj z wakacyjnej promocji na nasze szkolenia online już dziś. Zdobądź nowe umiejętności, rozwijaj się zawodowo i czerp przyjemność z nauki, oszczędzając jednocześnie 50 zł na każdym szkoleniu. Zarejestruj się 30 dni przed terminem szkolenia i skorzystaj z tej wyjątkowej okazji. Odkryj możliwości, które czekają na Ciebie w świecie edukacji online!

Skontaktuj się z nami już teraz i zarezerwuj swoje miejsce na wybranym szkoleniu. Nasz zespół jest gotowy, aby Ci pomóc i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Niech te wakacje staną się dla Ciebie czasem rozwoju i inspiracji!

Już teraz zobacz nasze wakacyjne szkolenia online.

Organizatorem promocji jest Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego z siedzibą w Warszawie, ul. Żurawia 43.