Zapraszamy szerokie grono odbiorców chcących zapoznać się z zagadnieniem, którym ta problematyka nie jest obojętna z racji zawodowej, a także troski o innego człowieka i własnego bezpieczeństwa do udziału w szkoleniu.

Celem szkolenia jest merytoryczne oraz praktyczne wsparcie w zapewnieniu bezpieczeństwa oraz przygotowanie do właściwego postępowania podczas wystąpienia zagrożeń poprzez doskonalenie zawodowe kadr.

Specjalnie dla Państwa przygotowana została ciekawa oferta szkoleniowa. Proponowana tematyka szkolenia ma na celu przyczynić się do stworzenia sprawnie funkcjonującej, profesjonalnej i nowoczesnej kadry skutecznie podejmującej wyzwania XXI wieku. Pomoże to sprostać wymogom zmieniającego się otoczenia poprzez uzupełnienie i podniesienie dotychczasowej wiedzy i umiejętności.

Całość szkolenia realizowana będzie z wykorzystaniem sprzętu audiowizualnego przez specjalistę z dużym doświadczeniem praktycznym zajmującym się od wielu lat /od 1994 r./ tymi zagadnieniami z naciskiem na praktykę. Wieloletni trener i oficer Policji, który przekazuje wiedzę nie tylko teoretyczną ale przede wszystkim praktyczną wybraną na podstawie doświadczeń służbowych ale także służenia wiedzą bezinteresownie jako doradca oraz w ramach wolontariatu.

Oferta do pobrania 
 

Zapraszamy do kontaktu

Renata Bąk
Koordynator ds. szkoleń

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej 
Ośrodek Kształcenia Samorządu Lokalnego im. W. Pańki
ul. Moniuszki 7, 00-005 Katowice
e - mail: renata.bak@okst.pl 
tel.: (32) 206 98 43 w. 24